زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

جلوگیری از پیری زودرس با مصرف توت فرنگی

جلوگیری از پیری زودرس با مصرف توت فرنگی

جلوگیری از پیری زودرس با مصرف توت فرنگی

امروزه در جراحی زیبایی، روش های مختلفی وجود دارد تا از پیری زودرس جلوگیری کند. اما اگر بخواهید بدون هزینه از پیری زودرس جلوگیری کنید می توانید با مصرف برخی مواد غذایی و تغییر در سبک زندگی از پیری زودرس جلوگیری کنید. در این مطلب می خواهیم جلوگیری از پیری زودرس با میوه توت فرنگی را به شما معرفی کنیم.

برای اینکه همیشه جوان به نظر برسید و پوست شاداب داشته باشید باید در گذر زمان روش های مراقبت از پوست را بدانید و همچنین با مصرف غذاهای مفید به سلامت پوست کمک کنید.

جلوگیری از پیری زودرس با مصرف توت فرنگی

توت فرنگی را مردم سراسر دنیا می شناسند، اما توت فرنگی در هر جایی طعم و بافت و اندازه ی متفاوتی دارد. توت فرنگی، یک میوه ی مفید به رنگ قرمز روشن است، و حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از آسیب سلولی جلوگیری می کنند. همچنین این میوه دارای ویتامین ها و مواد معدنی است که بدن ما به آن ها نیاز دارد.

توت فرنگی، بیشتر از پرتقال ویتامین C دارد! ویتامین سی، یک ابزار قدرتمند ضد پیری است، زیرا تولید کلاژن را افزایش می دهد، آسیب دیدگی پوست ناشی از خورشید را ترمیم می کند، و چین و چروک ها و خطوط ریز را نیز بهبود می بخشد. ‌این ویتامین، پوست شما را روشن تر، نرم تر و صاف تر می کند، و خلاصه جوانی پوست را برای شما به ارمغان می آورد.

توانایی انسان در جذب آنتی اکسیدان موجود در توت فرنگی، توسط محققان مورد ارزیابی قرار گرفته است. هنگامیکه‌ این توانایی کم باشد، شما در معرض ابتلا به برخی بیماری ها از جمله استرس قرار خواهید گرفت.‌ مطالعات نشان می دهد که استرس، یکی از اصلی ترین عوامل پیر شدن سریع افراد است.

از آنجا که توت فرنگی بخاطر وجود آنتی اکسیدان ها مخصوصا فلاونوئید، ‌این روند را کند می کند، پس بهتر است این نوع میوه را امتحان کنید. اگر برای بدن شما سخت است که به منظور عملکرد سلولی نرمال، آنتی‌اکسیدان تولید کند، شما باید مواد غذایی طبیعی مانند‌ این میوه را مصرف کنید. علاوه بر‌این، پیدا کردن توت فرنگی سخت نیست، چون در سراسر جهان، براحتی در دسترس است. دانشمندان متوجه شده اند که چنین میوه هایی باید برای کاهش خطر بیماری ها در رژیم غذایی همه گنجانده شوند.

کانال تلگرام زوم لایف
توجه: اطلاعات موجود در مجله اینترنتی زوم لایف، از منابع معتبر خارجی تهیه و ترجمه شده است اما جایگزین هیچ‌یک از نسخه‌هایی که پزشکان می‌نویسند، نیست. اگر فکر می‌کنید مشکل پزشکی دارید، لطفاً برای تشخیص و درمان به پزشک مراجعه کنید.
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود