زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

اجاره خودرو کهن گشت آریا

اجاره خودرو کهن گشت آریا

اجاره خودرو کهن گشت آریا

کهن گشت آریا، یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه اجاره خودرو، از سالیان پیش فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است و مفتخر است که توانسته سهم عظیمی در برگزاری تشریفات، اجلاس و اجاره خودرو به شرکت‌های دولتی و خصوصی بدست آورد.

مزایای اجاره خودرو:

 • اینکه چرا شما باید خودرویی را اجاره کنید پرسشی است که می‌توان برای آن دلایلی بیشماری آورد و در ادامه به تفصیل، به آن‌ها خواهیم پرداخت.
 • پیش از آنکه به سراغ انتخاب خودرویی برای اجاره بروید باید خوب فکر کنید و هدف خود را از اجاره خودرو به طور دقیق مشخص کنید؟
 • برای مثال زمانی که شما بدنبال یک خودروی جادار برای جابجایی خانواده پرجمعیت خود هستید پرداخت هزینه هنگفت برای مرسدس بنز و یا یک ماشین لوکس جایی ندارد.

اگر تا به این زمان خودرویی اجاره نکرده‌اید با خواندن این مقاله ما به شما می‌گوییم دقیقا از کجا باید شروع کنید.

حال زمان آن است که به فواید اجاره خودرو بپردازیم:

 • اگر شما در یک شهر شلوغ زندگی می‌کنید شاید فکر کنید استفاده از وسایل نقلیه عمومی در رفت و آمدهای روزمره بهترین گزینه پیش روی شماست. اما برای مواقعی که قصد دارید به فرا منطقه و مناطقی که تحت پوشش وسایل نقلیه عمومی نیست بروید، تصمیم شما چیست؟ در این مواقع اجاره خودرو می‌تواند گزینه‌ای مطمئن برای شما باشد که بدون زحمت به مقصد خود برسید.
 • در زمان اجاره خودرو باید دقیقاً بدانید چه نوع خودرویی می‌خواهید.

برای مثال یک مینی ون را در نظر بگیرید. این نوع خودرو در حالت کلی برای جابجایی تعداد بالای افراد مناسب است. حال اگر شما بخواهید چنین خودرویی را بخرید مستلزم پرداخت هزینه بالایی برای شما خواهد بود. این در حالی است که با اجاره آن می‌توانید به صورت چشمگیری در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

 • اگر شما تصمیم دارید که به مکانی با مسافت طولانی سفر کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم که به ماشین خود فشار نیاورید. زمانی که باید چندین کیلومتر رانندگی کنید خوب است که کمی به فکر استهلاک ماشین و سایش لاستیک های خودرویتان باشید. با اجاره ماشین دیگر نیازی نیست نگران چنین مواردی باشید.
 • واضح است که خودروهای مختلف هزینه‌های متفاوتی دارند. اگر شما یک خودرو قدیمی داشته باشید و با آن به یک مسافرت طولانی بروید می‌تواند برای شما بسیار هزینه بردار باشد.

اما این در حالی است که اجاره یک ماشین جدیدتر می‌تواند برای شما بسیار اقتصادی‌تر و پرکاربردتر باشد. اگر حتی از دوستداران محیط زیست هستید، خودروهای هیبریدی / الکترونیکی گزینه‌های مناسبی برای شما خواهند بود.

 • انتخاب یک ماشین برای خرید می‌تواند یکی ازتصمیم‌های بسیار بزرگ در زندگی شما باشد. بخصوص زمانیکه انتخاب های بسیاری پیش رو دارید. اجاره خودرو پیش از خرید آن، میتواند به تصمیم شما بسیار کمک کند. شما می‌توانید ماشین‌های بسیاری را در طول چند هفته اجاره کنید و براحتی تصمیم بگیرید کدام مدل خودرو برآورنده نیازهای شماست.

کهن گشت آریا مجموعه‌ای بینظیر از خودروهای لوکس و تشریفاتی را برای شما عزیزان تدارک دیده است.

 • با اجاره خودرو می‌توانید با خیال راحت به ماجراجویی‌هایتان بپردازید. شما ممکن است جیپ و ماشین‌های آفرود را به عنوان ماشین خانوادگی خود نپسندید اما می‌توانید یکی از آن‌ها را اجاره کنید و با خیال راحت به ماجراجویی و گشت و گذار در طبیعت بپردازید.
 • با اجاره ماشین دیگر لازم نیست بابت هزینه‌های نگهداری و تعمیرات آن نگرانی به دل خود راه دهید. این هزینه‌ها کاملاً بر عهده شرکت اجاره دهنده ماشین می‌باشد.
 • گاهی اوقات پیش می‌آید که بخواهید به جایی بروید اما ندانید دقیقاً کجاست! ممکن است ترجیح دهید خودتان به جایی رانندگی کنید و هر کجا که بخواهید توقف داشته باشید و به استراحت بپردازید. شما با اجاره خودرو بدون راننده کهن گشت آریا می‌توانید به هرکجا که بخواهید سفر کنید، در طول راه در هر کجا که بخواهید توقف داشته باشید.
 • اجاره خودرو می‌تواند برای زمان‌ها و موقعیت‌های خاص مناسب باشد. شما می‌توانید یک خودروی جادار برای جابجایی افراد با تعداد بالا اجاره کنید و  یا با اجاره خودرو لوکس به مناسبتی خاص بروید.

شما انتخاب ‌های بیشماری دارید، خودروهایی مناسب برای موقعیت‌های متفاوت.

اما متاسفانه گاهی اوقات در جامعه، ما را با ماشین‌هایمان قضاوت میکنند. اگر شما ملاقات مهمی دارید و میخواهید تأثیر بالایی، بر مخاطب خود بگذارید چرا یک ماشین لوکس و بینظیر اجاره نکنید؟

یکی از مهمترین فواید اجاره ماشین، داشتن انتخاب‌های بسیار برای ماشین است. نه تنها شما می‌توانید نوع خودروی موردنظر خود را تعیین کنید بلکه می‌توانید مشخص کنید خودرو را برای چه مدت زمان می‌خواهید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود