زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

بهترین هاست وردپرس در سال 1400

بهترین هاست وردپرس در سال 1400

بهترین هاست وردپرس در سال 1400

بهترین هاست برای وردپرس را وقتی می‌توانیم انتخاب کنیم که در مورد بایسته‌های یک هاست خوب وردپرس اطلاعاتی داشته باشیم و ویژگی‌های بهترین هاست برای وردپرس را بشناسیم، از این رو سعی داریم در این مقاله جهت آشنایی بهتر با این مقوله مهم به سوالاتی نظیر:

 • یک هاست خوب و با کیفیت چه ویژگی‌ هایی دارد؟
 • آیا حتما باید از هاست وردپرس استفاده کنیم؟
 • هاست ایرانی بهتر است یا هاست خارجی؟
 • از کجا هاست خوب و مطمئن بخرم؟

پاسخ گوییم تا بتوانیم با اشرافیت و اطلاعات کامل وارد این حوزه شده و انتخابی درست داشته باشیم تا به دور از قطعی های مکرر وبسایت خود را در بهترین شرکت میزبانی وردپرس میزبانی کنیم.

 • برای اینکه بتوانم در مورد بهترین هاست برای وردپرس تصمیم بگیرم و بدانم که باید از کجا هاست خوب و مطمئن بخرم؟ در ابتدا باید بدانم که اصلاً هاست چیست؟

هاست (Host) یا همان هاستینگ فضایی می‌باشد که اطلاعات و فایل‌های مربوط به وب‌سایت باید درون آن بارگذاری شود، این فضا و حجم مشخص باید در یک سرور کاملاً امن در مقابل حملات سایبری و نفوذ هکرها بوده تا محلی مطمئن برای انباشت اطلاعات روی شبکه‌ی درهم‌تنیده و پیچیده‌ی اینترنت جهانی باشد.

یک هاست خوب و با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

برای پاسخ به این سوال که یک هاست خوب و با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟ می‌بایست در مورد پارامترهای با اهمیت هاست‌های مختلف در زمینه‌ی میزبانی و پشتیبانی قوی مواردی را مطرح کنیم. البته محوریت مطالب مطرح شده نیز در مورد بهترین هاست برای وردپرس بوده و در این رابطه عنوان می‌شوند و دانستن این مطالب می‌تواند راهنمای خوبی به سوال متداول " از کجا هاست خوب و مطمئن بخرم؟" نیز باشد:

 • پهنای باند و فضای مناسب

یکی از بخش‌های مهم پاسخ به سوال یک هاست خوب و با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟ میزان پهنای باند و فضایی است که از یک سرور در اختیار می‌گیریم، برای خرید و یا اجاره‌ی یک هاست مناسب در ابتدای امر باید حجم اطلاعات بارگذاری شده و همچنین تعداد مخاطب و میزان توقف هر کاربر در داخل سایت، تخمین زده شود تا بتوانیم بهترین هاست برای وردپرس را خریداری نماییم. پهنای باند مهم‌ترین جواب به سوال یک هاست خوب و با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟، می‌باشد و این فضای رابطه مستقیمی با تعداد بازدیدکنندگان و میزان دریافت و یا ارسال اطلاعات به هاست مورد نظر را دارد و لذا هرچه بیشتر باشد، مخاطبین بیشتری همزمان و با سرعت بالاتری می‌توانند از محتوای سایت ما بهره‌برداری کنند.

 • امکان ادد نمودن دامنه‌ی اضافه (Add On Domin)

دامنه‌ی سایت درواقع همان آدرس دسترسی مخاطبان به سایت شماست و در برخی مواقع صاحبان سایت‌ها نیاز دارند که بر روی سایت خود دامنه‌های مختلف ثبت نمایند؛ این دامنه‌ها می‌تواند با اسامی مختلف و یااینکه با پسوندهای متفاوت (com، Ir یا net و...) باشد.

 • داشتن منابع سروری مناسب و پرقدرت

بهترین هاست برای وردپرس باید دارای بهترین منابع سروری نیز باشد، از آنجاکه سرور نیز یک رایانه می‌باشد که در طول 24 ساعت شبانه‌روز روشن می‌باشد، لذا اختصاص منابع و امکانات سخت‌افزاری مناسب نظیر میزان RAM و یا CPU و... بر روی سرعت لود و خدمات‌دهی یک سایت بسیار تأثیرگذار است.

 • دیتاسنتر پرقدرت و باکیفیت

هاست وردپرس

دیتاسنتر نیز نقش به‌سزایی در ارائه‌ی خدمات و کیفیت یک سایت دارد و بهترین هاست برای وردپرس باید در بهترین دیتاسنترها جانمایی شود؛ دیتاسنتر در واقع شرکت خدمات دهنده‌ی هاست می‌باشد که وظیفه‌ی نگهداری از سرورها و پشتیبانی و تأمین اینترنت، برق و مهمتر از همه امنیت آن‌ها را بر عهده دارد. یکی از بخش‌های مهم در پاسخ به سوال "یک هاست خوب و با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟" این است که دیتاسنتری که برای سایت خود انتخاب نموده‌ایم می‌بایست خدماتی شبانه‌روزی داشته و از بخش فنی و ارتباط با مشتریان فعالی برخوردار باشد.

 • از ویژگی‌های مهم بهترین هاست برای وردپرس علاوه بر موارد بالا می‌توان به رابط گرافیکی راحت و کاربرپسند، قابلیت بکاپ‌گیری منظم و مستمر، قیمت مناسب و متناسب با امکانات عرضه شده، قالب‌های فروش با دوره‌های متنوع زمانی با امکانات متفاوت و بسیاری از موارد دیگر که باعث می‌شود یک هاست تبدیل به بهترین هاست برای وردپرس شود؛ اشاره نمود.

آیا حتما باید از هاست وردپرس استفاده کنیم؟

اولین قدم جهت راه‌اندازی سایت وردپرس، خرید یک هاست ویژه‌ی وردپرس می‌باشد ولی شاید این سوال به ذهنتان خطور کند که برای بالاآوردن یک سایت وردپرسی آیا حتما باید از هاست وردپرس استفاده کنیم؟ در ادامه سعی می‌کنیم به این سوال پاسخ دهیم:

وردپرس برای ارائه‌ی خدمات بهتر به مخاطب باید دارای امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ویژه‌ای باشد و داشتن بهترین هاست برای وردپرس نیازمند تهیه‌ی این ملزومات می‌باشد که از آن‌جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • برای داشتن بهترین هاست برای وردپرس نیازمند توجه‌ی جدی به منابع سروری مناسب و پرسرعت نظیر RAM و CPU قوی و داشتن هاردهای پرسرعت SSD نسل جدید می‌باشد.
 • از موارد دیگری که در پاسخ به سوال " آیا حتما باید از هاست وردپرس استفاده کنیم؟ " باید گفت این است که چنانچه درصدد یک سایت وردپرسی قوی با مخاطبین بالا می‌باشیم، داشتن ترافیک ماهانه نامحدود و واقعی برای هاست این سایت ضروری‌ست.
 • پاسخ دیگری که می‌توان به سوال " آیا حتما باید از هاست وردپرس استفاده کنیم؟ " داد این است که هاست وردپرس بهتر است از PHP-Fpm حرفه‌ای و شتاب دهنده‌های وردپرس جهت هندل php در سرورهای لینوکسی استفاده نماید تا بازدهی و ثبات این هاست‌ها را تا چندین برابر افزاش دهد.
 • به صورت مختصر می‌توان به بهینه‌سازی و محیاکردن کش‌سرور (Cache Server) پرسرعت، امکان انتقال سریع اطلاعات، ارائه منابع هوشمند و بکاپ‌گیری چندلایه و شبانه‌روزی مستمر، ارائه کنترل پنل پرسرعت و پیشرفته و...نیز در پاسخ‌ به سوال " آیا حتما باید از هاست وردپرس استفاده کنیم؟ " اشاره نمود.

هاست ایرانی بهتر است یا هاست خارجی؟

برای خرید یک هاست مناسب قطعاً بااین سوال مواجه می‌شویم که هاست ایرانی بهتر است یا هاست خارجی؟ و البته پاسخ به آن ساده نیست و نیاز به کمی توضیحات دارد. در پاسخ به سوال  هاست ایرانی بهتر است یا هاست خارجی؟ باید این دو نوع هاست را در ابعاد مختلفی مانند بازار هدف سایت شما، میزان امنیت اطلاعات در سایت، سرعت بارگذاری وب‌سایت، عملکرد سئو، قیمت سرویس، ثبات و پایداری سرور و موارد دیگری است که پرداختن به تک‌تک آن‌ها در پاسخ به سوال هاست ایرانی بهتر است یا هاست خارجی؟ و شرح هریک، از مجال این بحث خارج است و به‌صورت مختصر باید گفت:

هاست ایرانی یا خارجی

برای داشتن بهترین هاست برای وردپرس باید به این موارد توجه کنید که اگر بازارهدف و مخاطبتان در داخل کشور است اولویت با هاست ایرانی‌ست، زیرا قیمت هاست ایرانی نسبت به هاست‌خارجی با توجه به قیمت ارزهای خارجی، به مراتب پایین‌تر است. همچنین به‌دلیل بُعد مسافت نیز هاست‌های داخلی از سرعت بالاتری نسبت به خارجی‌ها برخوردارند و امنیت اطلاعات در سرورهای داخلی نیز بیشتر از هاست‌های خارجی است. در مواردی مانند سئوی سایت به دلیل دسترسی راحت‌تر گوگل و دیگر سایت‌های مرجع به هاست‌های خارجی، این هاست‌ها کمی بهترند و همچنین هاست‌های خارجی از نظر پایداری نیز پایدارتر محسوب می‌شوند.

بنابراین درمجموع در پاسخ به سوال هاست ایرانی بهتر است یا هاست خارجی؟ باید گفت که به دنبال یک جواب قطعی نباشید زیرا این به توقع شما از سایتتان و نوع کاربری که برای آن درنظر گرفته‌اید بستگی دارد. اگر باز سوال از کجا هاست خوب و مطمئن بخرم؟ ذهنتان را مشغول کرده است، پیشنهاد ما مراجعه به سایت خبرتیوب است، سایت خبرتیوب با ارائه‌ی مطالب و مقالات متنوع شما را جهت انتخاب بهترین هاست برای وردپرس راهنمایی می‌کند.

معرفی بهترین شرکت های هاستینگ

معرفی و مقایسه بهترین شرکت های برتر هاستینگ ایرانی در سال 1400

در مطلبی از سایت خبر تیوب به معرفی و مقایسه 12 تا از برترین شرکتهای هاستینگ ایرانی که می توانید از آنها بهترین هاست های وردپرس, سرورهای ایرانی و خارجی را خریداری کنید پرداخته شده است. در پرتال خبرتیوب سعی بر آن شده که به بررسی موارد فنی تری پرداخته شود و شرکتها را به صورت تخصصی تری بررسی نمایند. در ابتدای مقاله شما را با نکات مهم در خرید هاست و سرور مناسب آشنا میکننند و در انتها به معرفی شرکتهای برتر هاستینگ میپردازند و شما با خیالی راحت و با مقایسه قیمت هاست ها، کیفیت پشتیبانی و کیفیت هاستها بهترین هاست وردپرسی موجود در ایران را برای وبسایت خود انتخاب کنید.

شاید برای خرید بهترین هاست وردپرسی سوالات زیادی پیش بیاید از جمله:

 • بهترین شرکت ‌های هاستینگ برای خرید هاست وردپرس کدامند؟
 • بهترین نوع هاست برای میزبانی از سایت من چیست؟
 • بهترین سرور مجازی و اختصاصی را از کجا خریداری کنیم؟
 • مناسب ‌ترین خدمات و پشتیبانی را کدام شرکت هاستینگ ارائه می ‌کند و چگونه هاست بخریم؟
 • اطلاعات وب‌ سایت من بسیار مهم و حیاتی است به کدام شرکت هاستینگ میتوانم اعتماد کنم و از آن هاست تهیه کنم؟
 • کدام VPS و سرور مجازی برای ترید در صرافی های خارجی مانند binance و پرداخت های ارزی مانند مستر کارت, پی پال, وب مانی و... مناسب و کدوم شرکت بهترین سرور مجازی و بهترین VPS را ارائه میکنه؟

شما به‌ راحتی می‌توانید با مراجعه به سایت خبرتیوب با آدرس اینترنتی khabartube.com پاسخ تمام سوالات خود را درمورد انتخاب بهترین هاست برای وردپرس بیابید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود
  تعداد نظرات (2)
  1. مهمان پوریا در 6 خرداد 1400
   آپتایم مهمترین بخش یک هاست هست سایتم های کانتنت اوایل خیلی از راه آپتایم ضربه خورد خدا رو شکر الان بهترین هاست رو دارم.
   ممنون از مطلب تون
   پاسخ
  2. حسن یوسفی در 29 بهمن 1399
   با سلام خدمت شما و ممنون بایت مقاله خوبتون . تجربه ای که م ن دارم از شرکت های هاستینگ اینه که حتما دقت کنید به پشتیبانی .
   پاسخ