زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

آیا دیابت یک بیماری خطرناک است؟

آیا دیابت یک بیماری خطرناک است؟

آیا دیابت یک بیماری خطرناک است؟

آیا بیماری دیابت خطرناک است؟ شاید این نکته تاحدی پاسخ این سوال باشد که دیابت یک بیماری خطرناک است یا خیر! تعداد افرادی که در طول 20 سال گذشته در اثر بیماری دیابت مرده اند، بیشتر از تعداد افرادی است که در تمام جنگ هایی که در قرن بیستم اتفاق افتاده، مرده اند.

آیا بیماری دیایت خطرناک است؟

بله، بیماری دیابت، یک بیماری بسیار خطرناک است. آمارها نشان داده است که دیابت (Diabetes) علت مقدار زیادی ناراحتی و از دست دادن زمان کار می باشد( به علت مریضی بیمار نمی تواند کار کند). به عنوان مثال نشان داده شده که در یک قرن گذشته دیابت عامل اصلی بیماری های کلیه بوده است.

در آمریکا هر سال بین 15 هزار تا 30 هزار نفر به دلیل بیماری دیابت کود می شوند و در حدود 160 هزار نفر به دلیل بیماری هایی که در اثر دیابت به وجود آمده می میرند. متأسفانه شرایط، روز به روز بدتر می شود و نه بهتر. تعداد افرادی که مبتلا به بیماری دیابت می شوند رو به فزونی است. همه ما باید آنچه می توانیم به بهترین صورت انجام دهیم که این بیماری را در تمام دنیا درمان کنیم.

چرا دیابت خطرناک است؟

زیرا دیابت شایع ترین نابینایی، نارسایی کلیوی و 12 درصد هزینه های نظانم سلامت برای دیابت هزینه می شود.

کانال تلگرام زوم لایف
توجه: اطلاعات موجود در سایت زوم لایف، از منابع معتبر خارجی تهیه و ترجمه شده است اما جایگزین هیچ‌یک از نسخه‌هایی که پزشکان می‌نویسند، نیست. اگر فکر می‌کنید مشکل پزشکی دارید، لطفاً برای تشخیص و درمان به پزشک مراجعه کنید.
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود