زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

آیا بیماری دیابت خطرناک است؟

آیا بیماری دیابت خطرناک است؟

آیا بیماری دیابت خطرناک است؟

برای اینکه بگوییم دیابت خطرناک است یا خیر باید نگاهی به تعداد فوت شدگان بپردازیم. شاید برایتان جالب باشد بدانید تعداد افرادی که در طول 20 سال گذشته در اثر بیماری دیابت فوت شدند، بیشتر از تعداد افرادی است که در تمام جنگ هایی که در قرن بیستم اتفاق افتاده، مرده اند. پیشنهاد می کنیم در ادامه با خواندن درباره خطرات بیماری دیابت همراه ما باشید.

دیابت شایع ترین نابینایی، نارسایی کلیوی و 12 درصد هزینه های نظانم سلامت برای دیابت هزینه می شود.

بیماری دیابت، یک بیماری بسیار خطرناک است چون آمارها نشان داده است که دیابت (Diabetes) علت مقدار زیادی ناراحتی و از دست دادن زمان کار می باشد (به علت مریضی بیمار نمی تواند کار کند). به عنوان مثال نشان داده شده که در یک قرن گذشته دیابت عامل اصلی بیماری های کلیه بوده است.

در آمریکا هر سال بین 15 هزار تا 30 هزار نفر به دلیل بیماری دیابت کود می شوند و در حدود 160 هزار نفر به دلیل بیماری هایی که در اثر دیابت به وجود آمده می میرند. متأسفانه شرایط، روز به روز بدتر می شود و نه بهتر. تعداد افرادی که مبتلا به بیماری دیابت می شوند رو به فزونی است. همه ما باید آنچه می توانیم به بهترین صورت انجام دهیم که این بیماری را در تمام دنیا درمان کنیم.

کانال تلگرام زوم لایف
توجه: مطالب موجود در مجله زوم لایف، جایگزین نسخه پزشکان نیست. اگر مشکل پزشکی دارید، برای تشخیص و درمان به پزشک مراجعه کنید.

شعار ما در مجله اینترنتی زوم لایف، کمک به زندگی بهتر با ارائه محتوای مفید درباره سلامتی است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه سلامت و سبک زندگی است فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

ارسال نظر
عکس خوانده نمی‌شود