زوم لایف؛ برای زندگی بهتر

همه چیز درباره افسردگی؛ از مهمترین نشانه ها تا تشخیص

دکتر بنفشه ایزدی
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
تعداد نظرات (3)
 1. aylin در 19 آذر 1399 - 10:43
  سلام من یه دختر 14 ساله ایم دچار افسردگی شدید شدم ولی دلیلشو نمیدونم روانشناس نمیتونم برم چون نمیخوام افسردگیمو به مامان بابام بگم فقط یه دوستم میتونم بگم که اونم به خاطر کرونا نمیتونم حضوری ببینمش فقط چت میکنیم دلمون خالی میکنم ولی بازم چیزی از افسردگیم کم نمیشه من نمیدونم چرا افسردم تروخدا راهنمایی کنید😭😭😭
  پاسخ
 2. خوارزمی در 24 شهریور 1399 - 02:02
  سلام مادرم حدود بیست سال افسردگی پس از زایمان داره البته قبل از زایمان هم افسردگی فصلی داشته امکان داره خوب شه ؟
  پاسخ
  1. مجید حسین زاده
   مجید حسین زاده در 24 شهریور 1399 - 10:31

   سلام، امکان خوب شدن برای همه‌ی افرادی که دچار افسردگی هستند وجود دارد اما ممکن است مسیر درمان افسردگی متفاوت باشد. پیشنهاد می‌کنم از یک روانشناس کمک بگیرید.

   درباره افسردگی پس از زایمان می‌تونید در لینک زیر توضیح داده‌ایم:

   https://zoomlife.ir/health/psychology/728-postpartum-depression.html

   پاسخ
 3. محمدی در 10 شهریور 1399 - 19:38
  سلام من ۳۱ سالمه یه تولیدی دارم حدود ۲۰ تا نیرو.کار و مسعولیتم خیلی زیاده و برنامه های زیادی هم واسه اینده دارم.ولی گاهی افسردگی میاد سراغم در حدی که اصلا نمیتونم از جام پا شم و حس پوچی میکنم و اینکه دنیا ارزش اینقدر زحمت کشیدن نداره...لطفا راهنماییم کنید.
  پاسخ
  1. مجید حسین زاده
   مجید حسین زاده در 11 شهریور 1399 - 15:52

   سلام، جناب محمدی همیشه افراد متعهد فشار زیادی متحمل می‌شوند و با توجه به شرایط بد اقتصادی ممکن است این فشارها عوارض دیگری هم بر روح و روان آنها وارد کند. به شما پیشنهاد می‌کنم برای صحبت درباره این مشکلات، فشاری که تحمل می‌کنید، برنامه‌هایی که دارید و احساس می‌کنید از آنها فاصله گرفتید حتماً با یک مشاور هم صحبت شوید و مشورت کنید.

   پاسخ