زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

رشد سریع مو دیگر یک رویا نیست

رشد سریع مو دیگر یک رویا نیست

رشد سریع مو دیگر یک رویا نیست

همینطور که همه ما می‌دانیم مو یکی از نعمت‌های الهیست که برای زیبایی ظاهری و بالا رفتن جذابیت فردی بسیار مهم است از اینرو افرادی که به هر دلیلی از داشتن مو بی‌بهره هستند و دچار ریزش می‌باشند، بارها و بارها تمامی پزشکان مو و داروهای مختلف برای رشد مو و درمان ریزش مو را امتحان کرده‌اند.

در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین و جدیدترین روش رشد مو بصورت طبیعی آشنا کنیم. با این روش بیش از 70 درصد افرادی که موی خود را به هر دلیلی از دست داده و یا دچار ریزش موی شدید و در نتیجه تاسی یا تراکم پایین موها بوده‌اند، موفق به بازیابی موهای از دست رفته خود به صورت کاملا طبیعی و در سریع‌ترین زمان ممکن شده‌اند.

دکتر نوروزیان با لاناریا آمده است تا قدرت خود را با رشد مو در سریع‌ترین زمان ممکن به رخ بکشد. در ادامه شما را با پکیج و داروی رشد سریع مو که تمامی مصرف کنندگان و حتی اطرافیان ایشان را شگفت‌زده نموده، بیشتر آشنا می‌سازیم.

داروی رشد سریع مو شامل چیست؟!

داروی رشد سریع مو شامل یک تونیک گیاهی شیمیایی بسیار قدرتمند جهت تحریک فولیکول‌ها و پیاز مو به همراه یک شامپوی تقویتی مختص پکیج و صابون تنظیم کننده چربی مو و پوست سر با خاصیت ضخیم کنندگی به مرور زمان موها و ساپلیمنت‌های تخصصی پکیج جهت تغذیه، تقویت و دوام دادن فولیکول‌های موهای روییده شده به واسطه تونیک محرک رشد مو  و موهای از قبل مانده می‌باشد که البته محصولات این پکیج با توجه به الگوی ریزش، دوره درمان و جنسیت فرد مورد نظر تجویز می‌گردد.

نمونه‌هایی از تصاویر قبل و بعد مصرف کنندگان پکیج رشد سریع مو

پکیج رشد سریع مو

پکیج رشد سریع مو

پکیج رشد سریع مو

شرایط داروی رشد سریع مو

مسلما هیچ دارویی نیست که با یک بار مصرف تمامی موهای ریخته شده مجدد رویش و رشد داشته باشند و هر محصولی که مدعی این امر باشد باید به صداقت آن تبلیغات شک کرد زیرا رویش و رشد مو یک پروسه درمانیست که در خصوص داروی رشد سریع موی مورد نظر با در نظر گرفتن اینکه هر دوره درمان 2 ماه است این دوره به حداقل رسیده و تاثیرات شگرف آن در زمینه رشد مو بسته به واکنش بدن فرد میزبان پس از 2 تا 6 ماه یا 1 تا 3 دوره درمانی مختص پکیج (هر دوره دو ماه می‌باشد) قابل مشاهده است. البته که باید دوره‌های بیشتری جهت حفظ و نگه‌داری و دوام بخشیدن به موهای روییده شده پس از این مدت زمانی طی شود.

قیمت داروی رشد سریع مو؟!

قیمت داروی رشد سریع مو برای یک دوره دو ماهه بین 250 الی 300 هزار تومان می‌باشد که این بسته به شرایط و الگوی ریزش فرد متغیر است و این قیمت به نسبت محصولات مشابه دیگر موجود در بازار و در نظر گرفتن جوابدهی عالی این پکیج بسیار مقرون بصرفه است.

چگونه می‌توانم داروی رشد سریع مو را تهیه نمایم؟!

شما می‌توانید از طریق تماس با شماره های 0919073737002166900487 و عضویت در کانال تلگرام @HairTeb با کارشناسان داروی رشد سریع مو در ارتباط بوده و جهت تهیه این پکیج بصورت مراجعه حضوری و یا دریافت پکیج متناسب با شرایط خود درب منزل اقدام نمایید.

کانال تلگرام زوم لایف
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود