زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

ویراستاری نیتیو انگلیسی تخصصی رشته های علوم پزشکی

ویراستاری نیتیو انگلیسی تخصصی رشته های علوم پزشکی

ویراستاری نیتیو انگلیسی تخصصی رشته های علوم پزشکی

گزارش ها نشان می دهند که بیش از هفتاد درصد مقالات علمی که توسط متخصصان نگارش می شوند، نیازمند ویرایش نیتیو انگلیسی (Native English Editing)، توسط ویراستار نیتیو انگلیسی (Native English Editor) هستند.

همچنین علت اصلی عدم پذیرش و رد شدن (Reject) مقاله های علمی بیش از هشتاد درصد متخصصان غیر انگلیسی زبان، ضعف در نگارش، وجود اشکالات گرامری و ایراد های ویرایشی در مقاله است و نه کیفیت علمی آن مقاله!

تیم متخصص و حرفه ای ویراستاری نیتیو پزشکی در مدیتورها یا Accurate Medical Proofreading که یک بخش بسیار قوی در موسسه پژوهشی مدیتورها می باشد، خدمات ادیت زبانی مقالات، پایان نامه ها، کتاب ها، پروتکل ها و پروپوزال و متن هایی که به زبان انگلیسی نگارش شده اند را بصورت یک سرویس جامع شامل ویراستاری نیتیو برای اصلاح گرامری و لغوی؛ و ادیت نگارشی به منظور رفع ابهام جملات، تفهیم هرچه بهتر مفاهیم انجام می دهد.

خدمات مدیتورها

آدرس وبسایت: https://meditorha.com

ویرایش نیتیو انگلیسی (Native English Editing)

ویرستاری نیتیو متون علوم پزشکی به دلیل حساسیت بسیار زیاد اسناد پزشکی، امری کاملا تخصصی است. روزانه اساتید، پژوهشگران و دانشجویان فعال در حیطه علوم پزشکی به علت مشغله زیاد با توجه به تدریس، تحصیل یا کار شبانه روزی و یا به دلیل عدم تسلط کافی، نیاز به ویراستاری نیتیو متون تخصصی خود پیدا می کنند.

مرکز علمی پژوهشی مدیتورها با توجه به فعالیت انحصاری در زمینه های مختلف علوم پزشکی، خدمات ویراستاری Native را تحت عنوان Accurate Medical Proofreading (AMP) ارائه می دهد. تیم متخصص و حرفه ای ویراستاری نیتیو پزشکی در مدیتورها یا AMP که یک بخش بسیار قوی در مجموعه مدیتورها می باشد، خدمات ادیت زبانی مقالات و سایر متونی که به زبان انگلیسی نگارش شده اند را بصورت یک سرویس جامع می پذیرد.

ویژگی های بارز مدیتورها

 • ادیت نیتیو در مدیتورها توسط ویراستاران نیتیو دارای تحصیلات مرتبط با رشته تخصصی مقاله شما انتخاب می شود.
 • یک کارشناس در انتها، کار را بازبینی می کند تا از کیفیت پروژه اطمینان حاصل شود.
 • پس از اتمام پروژه، فرصت بازبینی برای کاربران فراهم است تا اصلاحات مورد نیاز خود را درخواست نمایند.
 • کیفیت، شفافیت علمی، پیوستگی معنایی و ابهام زدایی محتوا سرلوحه کار ماست.
 • قیمت ویرایش نیتیو انگلیسی در مدیتورها کاملا رقابتی است.

ویژگی مدیتورها

ویرایش نیتیو پروتکل (Protocol) علوم پزشکی

گاهی موسسات پژوهشی و آکادمیک در خارج از ایران و برخی از کمیته های پژوهشی در ایران درخواست نگارش پروتکل پژوهشی به زبان انگلیسی دارند که پژوهشگران باید فرم پروتکل را به زبان انگلیسی نگارش می کنند. پروتکل ها از نظر زبانی از جهت اینکه می توانند پیش از اجرایی شدن در مجله ها منتشر شوند اهمیت ویژه ای دارند.

مدیتورها ادیت زبانی کلیه پروتکل های پژوهشی را می پذیرد و درصورتی که سفارش شما در این دسته قرار دارد می توانید در کوتاه ترین زمان در پنل مدیتورها سفارش خود را ثبت کنید!

ویرایش نیتیو پایان نامه (Thesis) علوم پزشکی

مخاطب ما در این قسمت بیشتر دو گروه زیر می باشند:

 • دانشجویان محترم علوم پزشکی که در دانشگاه های خارج از ایران تحصیل می کنند.
 • دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی ایران که تمایل به ارائه پایان نامه خود به زبان انگلیسی دارند.

در اغلب موارد پایان نامه های نگارش شده توسط افراد غیر بومی نیاز به ادیت زبانی نیتیو دارد. درصورتی که سفارش شما در این دسته قرار دارد کافی است در قسمت ثبت سفارش ویرایش نیتیو در پنل مدیتورها، پایان نامه انگلیسی خود را بارگذاری کنید تا در کوتاه ترین زمان سفارش شما بررسی و با شما تماس گرفته شود!

ویرایش نیتیو و بازنویسی متون علوم پزشکی دارای پلاجیاریزم

اگر نسبت به کیفیت زبانی متنی که نگارش کرده اید مطمئن نیستید و می خواهید همزمان با ادیت زبانی نیتیو، پلاجیاریزم متن شما هم بررسی شده و در زمان کوتاهی توسط یک متخصص حرفه ای به درصد مورد نظرتان کاهش پیدا کند مدیتورها بهترین گزینه است!

شما می توانید همزمان با درخواست ویرایش نیتیو در مدیتورها درخواست بررسی پلاجیاریزم متن خود با نرم افزار Ithenticate را بدهید تا همزمان با ادیت زبانی متن شما توسط گروه ویراستاری نیتیو مدیتورها، بازنویسی یا پارافریز متن هم در کوتاه ترین زمان انجام شود.

کافی است در قسمت ثبت سفارش ویرایش نیتیو این گزینه را تیک بزنید!

√ می خواهم پلاجیاریزم متن من با نرم افزار Ithenticate بررسی شود.

ویرایش نیتیو مقاله (Manuscript) علوم پزشکی

تجربه ما در مدیتورها نشان داده است که پژوهشگران ایرانی با اینکه سابقه و مهارت بسیار خوبی در نگارش مقاله از نظر اصول استاندارد مقاله نویسی دارند اما با توجه به اینکه زبان مادری آن ها انگلیسی نیست معمولا مقاله های انگلیسی در انتها دارای ضعف شدید زبانی هستند بطوری که همین موضوع می تواند یک عامل اصلی برای رد مقاله (Reject) در مجله باشد. بنابراین لازم است مقاله های نگارش شده توسط پژوهشگران غیر بومی حتما توسط یک ادیتور بومی و نیتیو که مسلط به زبان انگلیسی است بررسی و اصلاح دقیق شود. دیده شده است که بسیاری از مطالعات که به علت ضعف زبانی از یک مجله ریجکت شده اند در مرحله بعد در یک مجله با کیفیت بهتر پذیرش (Accept) گرفته اند.

لازم به ذکر است که در مجموعه مدیتورها سفارش های نگارش مقاله به انگلیسی از حساسیت بسیار ویژه ای برخوردار هستند بطوری که انواع سفارشات در این زمینه که در مدیتورها ثبت می شوند الزاما توسط تیم ویراستاری نیتیو بازبینی، اصلاح و بررسی دقیق می شوند. بنابراین درصورتی که شما نیاز به نگارش مقاله خود داشته باشید، در مدیتورها علاوه بر تنظیم فایل نهایی مقاله شما از نظر قوانین و استانداردهای علمی و پژوهشی توسط یک پژوهشگر حرفه ای؛ فایل نهایی مقاله شما از نظر زبانی و تکنیکال (Technical) نیز توسط تیم ویراستاری نیتیو بررسی خواهد شد.

گفتگو با تیم ویراستاری نیتیو در پنل مدیتورها

مجموعه مدیتورها نسبت به نظرات و اصلاحات مورد نظر کاربران توجه ویژه ای دارد بطوری که در کنار امکان ارتباط تلفنی با موسسه (6565 2842 021) و تماس مستقیم با شماره شخصی مدیتور ارشد بخش ویرایش نیتیو، برای ارتباط شما با تیم سفارش، قسمت گفتگوی سفارش قرار دادیم تا شما بتوانید کلیه پرسش های خود را در طول انجام پروژه از تیم سفارش خود بپرسید یا تیم سفارش را از سلایق خود و مواردی که باید در نگارش توجه کنند باخبر کنید. در این قسمت همچنین امکان ارسال فایل نیز وجود دارد تا درصورتی که در هنگام ثبت سفارش فایلی را فراموش کردید بتوانید فایل خود را ارسال کنید.

چرا ویرایش نیتیو در مدیتورها؟

ما بر این باوریم که ویراستاری نیتیو مقالات تخصصی علوم پزشکی دو پیش شرط دارد:

 • تسلط بالای شخص انگلیسی زبان به نگارش مطالب علمی به انگلیسی
 • تحصیلات تخصصی پزشکی ویراستار نیتیو به زبان انگلیسی

در مجموعه پژوهشی مدیتورها علاوه بر اینکه کلیه ویراستاران نیتیو و مسلط به زبان انگلیسی؛ غیر ایرانی و دانشجو یا دانش آموخته در یکی از رشته های علوم پزشکی هستند؛

 • √ ویراستار در پایان هر پاراگراف متن اصلی مقاله، یک پاراگراف ویراستاری شده قرار می دهد تا شما بتوانید دو پاراگراف را باهم مقایسه کنید و هرچه دقیق تر آن با متن اولیه بررسی کنید.
 • √ ویراستار نیتیو با تجربه با استفاده از علم پزشکی خود تمامی جملات دارای اشکال نگارشی و دارای ابهام را بازنویسی می کند و هرگونه خطای گرامری، ابهام علمی و … را برطرف می کند. او سعی می کند تا جملات را به شکل ساده تر و قابل فهم تر بازنویسی کند.
 • √ ویراستار نیتیو در برطرف نمودن تفاوت های فرهنگی نیز می کوشد تا هم صحت علمی و هم شفافیت فرهنگی برآورده شود.

برآورد هزینه ویراستاری در مدیتورها

با توجه به تخصصی بودن ویرایش نیتیو در مجموعه مدیتورها این سفارش به شکل انگلیسی توسط ویراستار انگلیسی زبان مسلط به زبان انگلیسی، دانش جو یا دانش آموخته ی رشته های علوم پزشکی و غیر ایرانی انجام می شود. در مدیتورها ویرایش زبانی پروپوزال، پایان نامه، مقاله، کتاب و کلیه متون علمی مرتبط با رشته های علوم پزشکی و متون برای شرکت در کنفرانس و همایش های داخلی و خارجی پذیرفته می شود.

√ برای مشاوره ویرایش نیتیو سایر موارد از قبیل مدارک تحصیلی پزشکی، مکاتبات رسمی و … قبل از سفارش با قسمت پشتیبانی گفتگو نمایید.

توجه کنید:

 • در محاسبه تعداد کلمات تمامی رفرنس ها و دیتاهای جداول حذف می گردند.
 • محتوا را می توان بارها بازبینی کرد و اصلاحات مورد نیاز تا 5 روز پس از تحویل، رایگان صورت می گیرند.
 • ویراستاران نیتیو از دانش علوم پزشکی خود در جهت رفع ابهام محتوا کمک می گیرند و هرگونه نقض و اشکال علمی نیز تا حد امکان رفع می شود.

مدت زمان اجرای پروژه:

 • هر 1000 کلمه، 1.5 روز کاری
 • امکان تحویل زودتر پروژه با توافق مدیتور و مشتری

تماس با مدیتورها

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود