زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

صداقت بهترین دوست شماست

صداقت بهترین دوست شماست

صداقت بهترین دوست شماست

صداقت بهترین دوست انسان است. صداقت، بهترین دوست شماست. صداقت هرگز به شما خیانت نمی کند یا شما را در موقعیت های سخت قرار نمی دهد. صداقت اولیت های شما را به بهترین صورت برایتان حفظ می کند. زمانی که وسوسه می شوید راهی را انتخاب کنید صداقت به شما کمک می کند تصمیم درست بگیرید.

زمانی که از شما انتقادی نا به جا می شود صداقت حامی شما بوده و کمک می کند مسیر درست را تشخیص دهید و به راه خود ادامه دهید و زمانی که انتقاد به جا است، موجب می شود انتقاد را پذیرفته و از آن درس گرفته و به کار ببندید.

صداقت معدن طلاست
اگر شهرت مانند طلا باشد، داشتن صداقت مانند داشتن معدت طلاست.

زمانی که اداره ی مملکت را به نفر بعد واگذار می کنم دوست دارم یک دوست با خود داشته باشم و این دوست خوب در درون من است. اینک بیشتر شما حدس می زنید که بهترین دوست سیاستمداران در زمان شکوفایی قدرتشان صداقت آن هاست. از این رو برای مثال دونالد تی. فیلیپس (Donald T.Philips) شرحی از آنچه را که لینکن، رئیس جمهور آمریکا، با آن مواجه بود بیان می کند.
شاید آبراهام لینکن بیشتر از هر کس دیگری که برای پست ریاست جمهوری اقدام کرد مورد تهمت، توهین، افترا و نفرت قرار گرفته باشد. آن زمان در مطبوعات او را با هر عنوان تصور ناپذیری خطاب کرده بودند، مانند میمون زشت، وکیل درجه سومی که روزی ریل راه آهن و اکنور کشور واحد را به دو نیمه می کند، دقلک بددهن و بی تربیت، دیکتاتور، میمون، لوده و سایر توهین ها. نماینده ی ایالت ایلینویز لورا او را متقلب ترین و حیله گرترین سیاست مداری می نامید که مایه ی شرمساری دولت آمریکا شده است.

صداقت بهترین سیایت است
صداقت بهترین سیاست است.

این اتهامات نه تنها پس از به قدرت رسیدن او ادامه داشت، بلکه تنها از ناحیه ی جدایی طلبان ایالت های جنوبی نبود. این انتقاد از کابینه اش و کنگره ی برخی دسته های حزب جمهوری خواه برمی خاست. لینکن آموخت که آنچه انجام می دهد مهم نیست و همیشه گروهی هستند که از او ناراضی اند. در تمام این دوران، لینکن فردی اصولی و بامرام و مسلک بود.

صداقت یکی از بهترین دوستانی که همیشه نیز دوست شما خواهد ماند. زمانی که اطرافیان، شما را فردی صادق، درستکار می شناسند، نگران انگیزه تان از ارتباط با خود نیستند، چراکه می دانند ارتباط با شما موجب ارزش بیشتر زندگی آن ها می شود و از نیت خیرتان مطمئن هستند.

صداقت معدن طلاست

اگر طرفدار بسکتبال هستید، احتمالاً رد اوئرباخ رداوربک را به یاد دارید. او از سال 1967 تا 1987 رئیس و مدیر کل باشگاه بوستون سلتیک بود و به خوبی می دانست صداقت در کار گروهی چقدر اهمیت دارد. روش استخدام او با دیگر مدیران تیم های اتحادیه ی بسکتبال آمریکا متفاوت بود. هنگام انتخاب بازیکن جدید آنچه برایش مهم بود، شخصیت فرد مورد نظر بود. در صورتی که از نظر دیگران مهم ترین مسئله عملکرد افراد است. او می کوشید دیدگاهای بازیکن را بشناسد و می دانست بهترین بازیکن، کسی است که بهترین عملکرد خود را در جهت منافع تیم به معرض نمایش بگذارد. بازیکنی را که قابلیت های فوق العاده، اما شخصیت ضعیفی داشته باشد یا خواسته اش تنها ارتقای خودش باشد، به راستی نمی توان یک سرمایه در نظر گرفت.

گفته می شود وقتی می توان انسان ها را شناخت که نحوه ی برخوردشان را با یک کودک ارزیابی کنیم یا وقتی مشغول پنچرگیری ماشین هستند یا رئیس شان حضور ندارد و احساس می کنند کسی متوجه عملکردشان نیست. اما کسانی که راستی پیشه کرده اند، هرگز نگران این موقعیت ها نیستند. مهم نیست که آن ها کجا باشند، با چه کسی باشند یا خود را در چه وضعیتی بیابند، چرا که همواره استوار بوده و مطابق با اصول خود زندگی می کنند.

    کانال تلگرام زوم لایف

    فعالیتم در اینترنت از سال 86 با وبلاگ شروع شد و دو سال بعد اولین سایت مجله‌ایم رو راه‌اندازی کردم. به‌دلیل علاقه زیاد به تولید محتوای کاربردی و سئو، روی سایت‌های زیادی فعالیت داشتم. در حوزه کاری به دیجیتال مارکتینگ، کدنویسی، مشاور و توسعه کسب وکار علاقمندم.

    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی‌شود